Beskydská likérka

Jarní domácí bylinné  koupele s bylinným sirupem a dárkem, vše zabalené v dárkové krabici.  
Původní cena  599,-Kč -   nyní   199,- Kč.      

Platnost akce: do vyprodaní zásob.

wellness krabice3

Produkty řady Wellness home nakoupíte v naší prodejně nebo prostřednictvím e-shopu.

Jarní domácí bylinné  koupele s bylinným sirupem a dárkem, vše zabalené v dárkové krabici. 

 

Původní cena  599,-Kč    nyní   199,- Kč      do vyprodaní zásob

Poslední den roku 2015 se v pravé poledne na Laši i Lašky z celého okolí na Monte Čupelu – lašském Řípu, jak je nazýván největší kopec Metylovické hůrky. A v pravé poledne zněla v podání lašského krále Zdeni Viluše I. lašská hymna, přidávali se všichni Laši, kteří ji znají. Poté už král pronášel svůj novoroční projev z vrchu Čupek, „...kaj kejsik Praotec Ĺach předkuv našich přived v tu našu gryfu krajinu, kera fajnu medovinu a aji chmelovinu oplyvo a buh hojnosti Radegast ji požehnal,“ vzpomenul několik údajů z historie Zdeňa Viluš I.

Nakonec na zdraví všech připil „fajným lašským liguerem“, aby v nás byla síla po celý nový rok 2016 všechny problémy zvládat.
Na improvizovaném podiu ještě pronesli novoroční pozdrav starostové okolních vesnic, lidé se občerstvovali z nabízených pochutit nebo z domácích zásob. Poté se pomalu začali rozcházet do všech stran. Asi nejvíce se jich odebralo směrem k Hodoňovicím, kde mnozí zavítali do hostince U Čendy na skvělou zelňačku či jiné tekuté občerstvení. 

cupek 2015 01 cupek 2015 02 cupek 2015 03 cupek 2015 04

E-SHOP

V červenci jsme otevřeli nový elektronický obchod společnosti, ve kterém naleznete kompletní sortiment výrobků Beskydské likérky. Vybrané výrobky Vám zašleme poštou nebo si je můžete vyzvednout v odběrných místech v celé ČR (využíváme služby www.ulozenka.cz). 

Elektronický obchod naleznete na adrese eshop.beskydskalikerka.cz

eshop Beskydské likérky

II. Lašske olympijske hry

KRALOVSTVI LAŠSKE a BESKYDSKÁ LIKÉRKA (za účasti ČENDASPOLKU) pořádají v sobotu 20. září 2014 od 14 hodin 
II. Lašske olympijske hry
a to na hřišti v Hodoňovicích-Kamenci, které zahájí
Lašsky kral Zdeňa Viluš I., řečeny Chrabry, Vrchni minister sportu Lašska Vítězslav Mácha (olympijský vítěz v řeckořímském zápase na OH v Mnichově 1972) a První naměstkyňa ministra sportu Adolfína Tačová (stříbrná medaile v gymnastice na OH v Římě 1960 a v Tokiu 1964).

 

Lašske olympijske hry

Olympijské soutěže pro děti i dospělé: turnaj ve fotbale, ve stolním tenise, přetahování o korbáčík , maratonský běh na Monte Čupelo (Lašsky Řip), LAŠSKÝ VÍCEBOJ (vrcholná disciplína o butelu z Kralovske palarně): hod dubovu palicu, běh ze sudami na tragaču, zabijani vola, orijentacya v terenu aj. speciální lašské disciplíny…Sportovní oblečení s sebou!

Akci ukončíme táborákem, zazpívá a zahraje BUMBALA band a další kamarádi.
Bohaté občerstvení zajištěno! Hry se konají za každého počasí!

 

Hospoda Pod Borovou

Beskydská likérka pod Borovou

Výrobky Beskydské likérky můžete ochutnat i v hospodě Pod Borovou v Malenovicích.