Beskydská likérka

WELLNESS HOME

WELLNESS HOME jsou dárková balení bylinných koupelí a sirupů s blahodárnými účinky pro krásu Vašeho těla i duše. Pro zvýšení účinku bylinné koupele doporučujeme pít v průběhu lázně teplý míchaný nápoj s přídavkem bylinného sirupu.

 WELLNESS HOME

Na celulitidu + bylinný sirup Mateřídouška

Díky obsahu bylin má koupel adstringentní (stahující) a silně regenerační účinky na pokožku.
Účinek mateřídoušky: příznivě ovlivňuje trávení – usnadňuje a podporuje trávení, pomáhá udržovat normální funkci žaludku. Příznivě působí na horní cesty dýchací – má zklidňující účinek na podrážděný hrtan, hrdlo i hlasivky. Podporuje obranyschopnost organismu.

Pro mladé + bylinný sirup Borůvka – rakytník

Bylinná koupel s regeneračními, protizánětlivými a zklidňujícími účinky.
Účinek extraktu borůvka – rakytník: obsahuje přirozeně vitamíny A, C, E, posiluje celkovou imunitu organismu. Rakytník – zlepšuje aktivitu střev, pomáhá posílit srdeční systém, pomáhá udržovat zdravé sliznice.

Odtučňovací + bylinný sirup Zelený čaj s citronem

Díky obsahu bylin pomáhá bylinná koupel odlehčit tělo a odstranit přebytečný tuk.
Účinek zeleného čaje: zmírňuje nutkání na sladkosti a jídlo, dokáže nastartovat účinné spalování tuků, pozitivně přispívá ke schopnosti zahřívání, napomáhá lépe trávit tuky z jídel a zároveň urychluje metabolismus tuků, podporuje oxidaci tuků, díky obsahu katechinů výborný antioxidant.

S mátou + bylinný sirup Zázvor

Máta v bylinné koupeli má utišující účinky na svalové a kloubní bolesti, při revmatismu. Vhodná k relaxaci a při pocitu únavy. Vhodná při kožních vyrážkách.
Účinek zázvoru: podporuje trávení, krevní oběh, aktivuje střevní peristaltiku, přispívá k přirozené obranyschopnosti, redukuje pocit nepohodlí při cestování.

Pro ženy + bylinný sirup Mateřídouška

Bylinná koupel má protizánětlivý účinek (zklidňuje nepříjemný pocit svědění), regeneruje.
Účinek mateřídoušky: příznivě ovlivňuje trávení – usnadňuje a podporuje trávení, pomáhá udržovat normální funkci žaludku. Příznivě působí na horní cesty dýchací – má zklidňující účinek na podrážděný hrtan, hrdlo i hlasivky. Podporuje obranyschopnost organismu.

S levandulí + bylinný sirup Ibišek

Levandule zlepšuje krevní oběh, prokrvuje pokožku a oživuje organismus dospělých i dětí. Celkově zlepšuje psychickou kondici, pomáhá při migrénách, závratích či nespavosti. Dobře působí na špatně se hojící rány.
Účinek ibišku: používá se k odvodnění organismu, přispívá k normální funkci močových cest, je harmonizující na ledviny a močový měchýř, podporuje trávení, napomáhá pravidelnému pohybu střev,má stimulující a posilující vlastnosti, které přispívají k odolnosti proti duševní a tělesné únavě.

Obsah balení

V balení je obsažena koupel (4 koupele) a sirup. Další informace naleznete a výrobek si můžete zakoupit na našem eshopu eshop.wellnesshome.cz 

Wellness Home

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wellness-krabice3